Dziękujemy za uczestnictwo w zawodach pod patronatem Ministerstwa Obrony Narodowej "w 10-tkę" w niedzielę 25.09.2022r.

Poniżej wyniki uzyskane przez Zawodników. 

 

25m PISTOLET 10 strzałów
M-ce Nazwisko i imię Wynik Uwagi
1 Glapiński Łukasz 81 Kwalifikacja do finału
2 Rzepecki Janusz 77 Kwalifikacja do finału
3 Woronin Robert 73 Kwalifikacja do finału
4 Adamkiewicz Paweł 73 Kwalifikacja do finału
5 Szatkowski Dariusz 72 Kwalifikacja do finału
6 Tarnawska Weronika 69  
7 Kaczmarek Grzegorz 69  
8 Chwiałkowski Piotr 68  
9 Wszelaki Piotr 66  
10 Krokos Rafał 60  
11 Szatkowska Urszula 58  
12 Bińkowski Zbigniew 58  
13 Łukasz Sęderecki 56  
14 Woźniak Artur 56  
15 Kaczmarek Michał 54  
16 Kokotek Kamil 54  
17 Korzeniewski Konrad 53  
18 Łaska Remigiusz 53  
19 Filipiak Jarosław 52  
20 Myśliwiec Janusz 51  
21 Kurzyk Tamaro 50  
22 Kaliuński Artur 48  
23 Woźniak Anna 46  
24 Popławski Lech 45  
25 Pryt Grzegorz 43  
26 Tarnawska Marta 42  
27 Koleśnikowski Piotr 42  
28 Bissinger Jakub 37  
29 Mielczarek Tomasz 37  
30 Tworkowska Ewa 36  
31 Styczeń Andrzej 33  
32 Frątczak Robert 32  
33 Tworkowski Filip 32  
34 Frątczak Krzysztof 31  
35 Sikorski Marcin 29  
36 Błaszkiewicz Bogumił 28  
37 Tarnawski Marek 24  
38 Kowalczykowski Robert 20  
39 Tomas Magdalena 19  
40 Antczak Bogusław 19  
41 Rydygier Piotr 18  
42 Bissinger Andrzej 10  
43 Gorgoń Wiktor 5  
44 Sikorska Julia 5  
45 Walczak Piotr 4  
46 Bogusławski Artur 2  
47 Walczak Paweł 0  
48 Gorgoń Rafał 0  

 

40m KARABIN 10 strzałów
M-ce Nazwisko i imię Wynik
1 Kaczmarek Grzegorz 93
2 Rzepecki Janusz 91
3 Frątczak Robert 86
4 Rydygier Piotr 82
5 Tworkowski Filip 82
6 Tarnawski Marek 80
7 Glapiński Łukasz 80
8 Szczepaniak Bogdan 79
9 Chwiałkowski Piotr 79
10 Bissinger Andrzej 75
11 Bissinger Jakub 75
12 Tworkowska Ewa 75
13 Tarnawska Weronika 72
14 Frątczak Krzysztof 70
15 Woronin Robert 70
16 Szatkowski Dariusz 64
17 Styczeń Andrzej 64
18 Bogusławski Artur 63
19 Tarnawska Marta 62
20 Górska Magdalena 60
21 Koleśnikowski Piotr 58
22 Wszelaki Piotr 57
23 Korzeniewski Konrad 56
24 Łaska Remigiusz 55
25 Walczak Paweł 55
26 Myśliwiec Janusz 55
27 Kokotek Kamil 54
28 Krokos Rafał 53
29 Filipiak Jarosław 49
30 Walczak Piotr 45
31 Kowalczykowski Robert 43
32 Kurzyk Tamara 43
33 Pryt Grzegorz 43
34 Gorgoń Wiktor 37
35 Wiktoria Wesołowska 36
36 Mielczarek Tomasz 33
37 Popławski Lech 0
38 Tomas Magdalena 0
39 Błachowicz Wiktoria 0
40 Gorgoń Rafał 0

 

Finałowe strzały do 5 celów metalowych na czas
M-ce Nazwisko i imię Czas [s] Kary [s] Wynik [s]
1 Rzepecki Janusz 15,12 6 21,12
2 Szatkowski Dariusz 9,22 15 24,22
3 Glapiński Łukasz 12,27 12 24,27
4 Woronin Robert 11,97 15 26,97
5 Adamkiewicz Paweł 19,14 12 31,14