STRZELMISTRZ® – Klub Strzelectwa Sportowego i Kolekcjonerów Broni Palnej

dysponuje:

- Strzelnica dopuszczona do użytkowania przez Prezydenta Miasta Łodzi Decyzja DSS-Spt-II.4222.132.2015 z dnia 14.01.2016
- Strzelnica posiada aktualną Licencję Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego : nr LK– 171/2013
- Klub zgodnie z Decyzją K.W.P w Łodzi nr. WAO – 5171/23/1/01 z dnia 25.04.2001 r. posiada broń : centralnego zapłonu, bocznego zapłonu , karabinki bocznego i centralnego zapłonu strzelby gładkolufowe.

Na terenie naszego obiektu znajdują się 3 strzelnice kryte:
- Pierwsza strzelnica to oś 50 metrów, 6 stanowisk strzeleckich, oświetlona, ogrzewana na stanowiskach strzelniczych, wyposażona w system monitoringu tarczowego z możliwością bieżącego podglądu wyników. Kulochwyt przystosowany do strzelań każdego kalibru – od sportowego bocznego zapłonu po karabiny szturmowe. Oś ma status zdolności bojowej czyli jest przystosowana do ćwiczeń również pozorowanych, z wykorzystaniem zasłon, podejść, przeszkód. Dodatkowo jest wentylowana, co pozwala na strzelanie w dużej ilości, bez konieczności przerw technicznych.

strzelnica lodzka lodz Strzelmistrz os 50 metrow  strzelnica lodzka lodz Strzelmistrz os 50 metrow  

- Druga strzelnica mniejsza, do szkolenia indywidualnego. Dwa stanowiska strzeleckie, długość 20 metrów. Oświetlona, wentylowana. Idealnie sprawdza się na indywidualne szkolenia lub jako zapasowa oś, kiedy duża jest zajęta.

strzelnica lodzka lodz Strzelmistrz os 20 metrow  strzelnica lodzka lodz Strzelmistrz os 20 metrow

- Trzecia strzelnica to karabinowa długości 100 metrów jedno stanowisko strzeleckie. wyposażone w system monitoringu tarczowego z możliwością bieżącego podglądu wyników. Kulochwyt przystosowany do strzelań każdego kalibru – od sportowego bocznego zapłonu po karabiny szturmowe i myśliwskie

strzelnica lodzka lodz Strzelmistrz os 100 metrow  strzelnica lodzka lodz Strzelmistrz os 100 metrow

Klub dysponuje też :
- salą sportową do organizacji wszelakich zajęć ruchowych. Posiadamy wyposażenie do przeprowadzania zajęć z technik interwencyjnych i samoobrony (maty do rzucania,manekiny)

strzelnica lodzka lodz Strzelmistrz sala gimnastyczna

- salą klubową
To miejsce spotkań w klimacie strzeleckim. Podczas zajęć, spotkań możemy poczęstować świeżo parzoną kawą i herbatą

strzelnica lodzka lodz Strzelmistrz sala klubowa strzelnica lodzka lodz Strzelmistrz sala klubowa

- Klub ma też sale wykładowe

  strzelnica lodzka lodz Strzelmistrz sala wykladowa strzelnica lodzka lodz Strzelmistrz sala wykladowa